}

Teslimat,İptal ve İade

Teslimat

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Kargverilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

Siparişieki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

Tedariğe çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Cuma günleri saa:00:00 'dan sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

Resmi tatil ve bayranlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İptal

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Henüz kargoya verilmeyen ve kendi tasarladığınız ürünün tasarıma gönderilmeden önce siparişinizin iptal talebi için bize mail (destek@3dmanya.com) ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.

Ürünleriniz kargoya verilmiş, taşıma durumundaysa (Kendi tasarladığınız ürün üretime geçmiş olması durumu bunun dışındandır); iptal talebi için yine bize mail, (destek@3dmanya.com) ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.

Paket adresinize gelmişse, teslimatı almayarak bize geri dönmesini sağlayabilirsiniz. (Kendi tasarladığınız ürün üretime geçmiş olması durumu bunun dışındandır);

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

İade

Kendi tasarımınız olan ürünlerin iadeleri mümkün değildir.

Kusurlu Ürün İadesi üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek destek@3dmanya.com adresine gönderiniz. Şikayetiniz için inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden haberdar edilirsiniz.

İade şartlarına uygun durumlarda 3dmanya.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edilen siparişlerde kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz, iadenizin onaylanmasıyla hesabınıza iade edilir.

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;

  • Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını
  • Banka hesap adını
  • Banka şube kodunu
  • Bankanın ismini
  • IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

Arzu etmeniz halinde, para iadesi yerine ilgili tutarı üyelik hesabınıza kupon olarak tanımlayabilir, diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz

Değişim

Siparişiniz kargoya verilmediyse ya da kendi tasarladığınız ürün üretime geçmeden, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bize destek@3dmanya.com’a yazmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir.

Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır.

Tüm ürünler büyük bir özen ve dikkatle paketlenir. Kargoda kırılmaz.

100 ve üzeri siparişlenizde kargo bedava.

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya veriyoruz.

© 2022 3dmanya.com · Her Hakkı Saklıdır.

Tasarımlarınız 3d yazıcılarda şekillensin.