}

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenize nasıl üye olurum?

Web sitemize üye olmak için üst menünün sağında yer alan “Yeni Üye” butonuna tıklayarak üye formunu doldurunuz. Ücretsiz üyeliğinizin tamamlanmasıyla birlikte sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Sitenize üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet sitemizde üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üyelere verilen avantajlardan faydalanamazsınız. Kampanya ve indirimlerden yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Siparişim kaç gün sonra teslim edilir?

3 iş günü içerisinde siparişiniz, kargo ile adresinize teslim edilmek üzere tarafınıza göndermekteyiz.

Kargo gönderi şartlarınız nelerdir?

Tüm Türkiye’ye en iyi kargo şirketleri ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır. Cuma günü verilan siparişler takip eden pazartesi günü kargolanır.

Yurtdışına gönderiminiz oluyor mu?

Yurtdışı gönderimlerimiz bulunmamaktadır.

Ürünler kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun nedeni ile kargo görevlisi ürünü teslim ederken, teslim sırasında gerekli kontroleri yapmanızı rica ederiz. Üründe hasar, yanlış ürün durumu ya da eksik parça olması halinde görevliye tutanak tutturulması ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitenizden kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir miyim?

3dmanya.com olarak kişisel bilgilerinizin güvenliğii bizim için çok önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemi kullanıyoruz. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle sizlere güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Kapıda ödemeniz var mı?

Hayır, kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor.

Sizlere ürün ya da firma tavsiye edebilir miyim?

Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz bizim için her zaman önemlidir. Mutlaka dikkate alınacaktır. Bunun için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Tüm ürünler büyük bir özen ve dikkatle paketlenir. Kargoda kırılmaz.

100 ve üzeri siparişlenizde kargo bedava.

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya veriyoruz.

© 2022 3dmanya.com · Her Hakkı Saklıdır.

Tasarımlarınız 3d yazıcılarda şekillensin.